wrosound.com

DOJAZD NA FESTIWAL

Rekomendujemy zrównoważony transport w tym rowery i hulajnogi. Przygotowaliśmy dla nich specjalne parkingi.

Najbliższy przystanek tramwajowy: Urząd Wojewódzki (tramwaje nr 4, T 16, 19, 33, 70).

Najbliższy przystanek autobusowy: Urząd Wojewódzki (autobusy dzienne: D, nr 145, 146, 149, autobusy nocne: 241, 250)

Darmowy parking dla samochodów: przy Urzędzie Marszałkowskim (wjazd od ulicy Mazowieckiej).

BILETY I WSTĘP NA FESTIWAL

Dzieci do lat 10 mogą uczestniczyć w imprezie tylko i wyłącznie z opiekunem prawnym, bez konieczności posiadania biletu/karnetu.

Uczestnik Imprezy w wieku od 11 do 18 lat bierze udział w Imprezie na podstawie własnego biletu/karnetu.

Osoby małoletnie, które posiadają bilet lub karnet, ale nie ukończyły lat 16 mogą uczestniczyć w Imprezie tylko i wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej, która bierze za małoletniego pełną odpowiedzialność, na podstawie oświadczenia pobranego z kasy, która zostanie zlokalizowana przy wejściu na teren Imprezy (ul. Mazowiecka).

Osoby, które ukończyły 16 lat uczestniczą w Imprezie na własną odpowiedzialność.

Do biletu dla osoby z niepełnosprawnością istnieje możliwość zakupu wejściówki dla opiekuna w cenie 1 PLN. Przed zakupem biletów prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widza pod adresem bow@strefakultury.pl.

Zakupione bilety i karnety można wydrukować, jak również zachować na urządzeniach elektronicznych w formacie, który umożliwi ich skanowanie.

Wszystkie bilety i karnety będą wymieniane na opaski, które są podstawą do przemieszczania się po terenie festiwalu. Z opaski może korzystać tylko jedna osoba.

Zerwanie lub uszkodzenie opaski jest równoznaczne z utratą jej ważności.

Ponosisz pełną odpowiedzialność za udostępnienie biletu osobom trzecim. Bilet jest drukiem poufnym i nie może być powielany. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku udostepnienia biletu osobom trzecim. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wstępu na teren imprezy w wypadku zaistnienia duplikatu biletu. W przypadku zgłoszenia się kilku osób z tym samym biletem, upoważnioną do udziału w wydarzeniu będzie wyłącznie osoba, która zrealizowała bilet jako pierwsza.

PRZEDMIOTY ZAKAZANE

WAŻNE: Ze względów bezpieczeństwa, na teren koncertu można wnosić parasole wyłącznie z nieostrym zakończeniem.

WAŻNE: Robimy wyjątek dla wielorazowych butelek/bidonów/kubków, które na festiwalu będzie można napełnić wodą #PijKranówkę. Przy wejściu na teren festiwalu należy pokazać ochronie puste opakowania. Informacja dla posiadaczy biletów – bar wodny MPWiK znajduje się na terenie placu po przejściu przez bramkę. Nie należy napełniać wielorazowych butelek/bidonów/kubków w drugim punkcie z wodą zlokalizowanym poza strefą biletowaną, ponieważ na wejściu MUSZĄ być puste.

STREFA AKTYWNOŚCI