Tegoroczna edycja nie dojdzie do skutku ze względu na ograniczenia, które wprowadzono w kraju w związku z pandemią koronawirusa. Priorytetem organizatorów jest przeniesienie programu na przyszły rok.

Większa część artystów z tegorocznego line-upu od razu podjęła decyzję o kontynuowaniu współpracy.  –  Mówimy tu głównie o polskiej reprezentacji. Jako organizatorzy również nie mieliśmy żadnych wątpliwości – to muzyków z rodzimej sceny chcemy wspierać w pierwszej kolejności.  Chwilowo, choćby obietnicą pewnego miejsca w naszym przyszłorocznym line-upie. W przypadku pozostałych artystów z tegorocznego line-upu musimy poczekać na ustalenie przyszłorocznych tras koncertowych, których możemy stać się częścią. Być może będziemy musieli zaproponować też nowe nazwiska. Mamy dużo czasu i wiele możliwości – mówi Krzysztof Maj, dyrektor generalny Strefy Kultury Wrocław.

Kolejna edycja również odbędzie się w latem – 16 i 17 lipca – na placu Społecznym przed Impartem. Festiwal wraca do formatu dwudniowego, co oznacza, że koncert zamknięcia z udziałem WOODKIDA został odwołany. Natomiast na ten moment obecność w 2021 roku potwierdzili: HVOB, Meek, Oh Why?, Tomasz Makowiecki, Jacek Sienkiewicz, MIN t, Syny, Coals oraz Biały Tunel. Trzydniowe karnety oraz jednodniowe bilety na koncert zamknięcia podlegają automatycznym zwrotom, natomiast pozostałe wejściówki można zwrócić lub zachować na przyszły rok. Dokładne wytyczne dotyczące biletów znajdują się TUTAJ.

 

Line-up 2021

 

17 lipca 2020 -> 16 lipca 2021: HVOB live, Coals, Meek, Oh Why?, Biały Tunel, Syny & more

18 lipca 2020 -> 17 lipca 2021: Tomasz Makowiecki, MIN t, Baasch, Jacek Sienkiewicz & more