Artyści festiwalu WROsound wystąpią w Imparcie (i Barbarze) od 15 do 17 grudnia, ale wcześniej można ich zobaczyć na małym ekranie.

W tą niedzielę Infopunkt Barbara gościł ekipę TVP Kultura, która realizowała program poświęcony Europejskiej Stolicy Kultury – Kierunek Wrocław. Prowadzący Tomasz Kempski i Andrzej Jóźwik rozmawiali o 8. edycji WROsoundu z DJem Spisek Jednego.

Piotr Skorupski, bo o nim tu mowa, 17 grudnia wystąpi w Imparcie w podwójnej roli – jako członek Night Marks Electric Trio, oraz z samodzielnym setem DJskim w ramach showcase’u U Know Me Records.  Muzyk zagrał także dla widzów improwizowany set DJski na żywo, który można zobaczyć w Internecie pod tym adresem (w okolicach 40 min).

Poniedziałek był natomiast dniem radiowym – dyrektor artystyczny WROsoundu Łukasz Głośny gościł na falach eteru Radia Wrocław Kultura w audycji Kultura DAB+ Muzyka.
Tematem długiej i bogatej rozmowy był nie tylko program 8. edycji festiwalu, ale także ogólna kondycja wrocławskiej sceny muzycznej. Spoiler alert – jest bardzo dobrze, a całość możecie odsłuchać na naszym profilu Soundcloud.

 Nie próżnuje też AGIM, czyli  Agim Dżeljilji. Swój najnowszy singiel „Carpet Burn” przedstawił w kultowym programie Pegaz.
Utwór ten z wizualizacjami Macieja Szupicy będzie można z pewnością usłyszeć na WROsoundzie już 16 grudnia.