W tym roku podczas One Love Sound Fest 2017 w kuluarach Hali Stulecia zostanie postawiona scena WROsound Stage! Na One Love przedstawimy naszych dobrych znajomych: Moiré Pop, którzy swój pierwszy koncert zagrali właśnie na WROsoundzie, SOTEI z bogatego katalogu wytwórni U Know Me Records oraz kolektyw didżejski Subwena. Scenę rozgrzeją dla nas Foliba i ok.no.

TIMETABLE:

17.45 – 18:15 Foliba
18:45 – 19:45 ok.no
20:15 – 21:15 Foliba
21:45 – 22:30 Moiré Pop
23:00 – 00:00 SOTEI
00:30 – (ok. 3:00) Subwena

 

Więcej o zespołach, które wystąpią w Hali Stulecia 18 listopada podczas One Love:

Moiré Pop

Żagańsko-Wrocławski Moiré Pop zadebiutował w 2015 r. w SpaceWalker Recordings nagraną jeszcze na fali sentymentu do italo i euro disco EPką Goodbyes. W przygotowaniu kolejne wydawnictwa, jednak pomimo współpracy ze zorientowanym na letnie, taneczne bity labelem nowa muzyka zespołu nie odwołuję się już jednoznacznie do powyższej formuły.
Muzyka: https://moirepop.bandcamp.com

 

SOTEI 

Pod nazwą SOTEI kryje się dwóch dobrze znanych perkusyjnych kombinatorów – bitowy akrobata Teielte i bębniarz Sobura. Obaj związani z rodziną U Know Me Records, obaj też mocno zaangażowani w rytmiczną ekwilibrystykę, która wytyczyła dukt dla wszystkich ich solowych nagrań.

Muzyka: https://www.youtube.com/watch?v=yvz2cGyVkGo

 

Subwena

Drum’n’bassowi aktywiści ze stolicy Dolnego Śląska. McBeat współtworzy najważniejsze imprezy d’n’b we Wrocławiu, gra w miastach całej Polski, a także poza jej granicami, gdzie odwiedzał m.in. największy na świecie festiwal muzyki bassowej Outlook.
Od października 2006 razem z DT i Bravem znani są jako kolektyw „Subwena”, a to za sprawą tworzonej przez nich właśnie pod tą nazwą audycji radiowej, która co czwartek o 22:00 rozbrzmiewa we wrocławskim Radiu LUZ.  DT ma na koncie setki zagranych imprez (m.in. suporty postaci takich jak Marcus Intalex, Data, SKC, Psidream, Dose, Trei, Kasra, Danny Byrd, Mav, Anile, Shy Fx, TeeBee, Calyx, Rockwell, Silent Witness) w tym dwukrotny udział w Outlook Festival w Chorwacji.
W swych setach stawia zawsze na energię oraz łączenie różnych stylistyk w jedną całość, hasło przewodnie: NO BASS NO FUN!

Muzyka: https://www.mixcloud.com/MacBeat_Subwena/

 

Foliba

Zespół Foliba to grupa odnajdująca korzenie w transowym brzmieniu Afrykańskiej muzyki perkusyjnej. Wielobarwne struktury rytmiczne powoływane są do życia jako wibracja powietrza i ciała. Niecodzienne w naszych szerokościach geograficznych instrumentarium obejmuje m.in. : djembe (dżembe), dundun’y, tamę, balafon, korę, shekere. 16 października ukazał się pierwszy studyjny albumu Foliby, noszący tytuł „TAN”.

Więcej o nich: http://foliba.pl/

 

OK.NO

Wrocławska grupa założona w lipcu 2015.
„Nasze inspiracje muzyczne są z tak różnych dźwiękowych krain, że aż trudno nam uwierzyć, że nadal ze sobą gramy”
Mimo różnic udało się znaleźć wspólny, muzyczny mianownik.
Polskie, niebanalne teksty oraz melodyjne granie z rockowym pazurem to w ogromnym skrócie po prostu OK.NO.

Więcej o nich: https://www.facebook.com/oknoofficialpage/