Sokół WROsound

Tegoroczny WROsound to osiem wyjątkowych koncertów rozłożonych na dwa dni. Na nieco ponad trzy tygodnie przed rozpoczęciem imprezy prezentujemy rozpiskę godzinową występów.

WROsound odbędzie się w dniach 14-15 czerwca na placu Społecznym przed Impartem. Rozpoczynamy w piątek o 18:00 koncertem Alfa Mista, kończymy w sobotę w nocy wraz z ostatnim dźwiękiem zagranym przez Michaela Kiwanukę.

Chcąc docenić rodzimą muzykę zdecydowaliśmy, by headlinerem jednego z festiwalowych dni został polski artysta. Główną gwiazdą pierwszego dnia WROsoundu będzie Sokół, który zawita do Wrocławia wspólnie z gośćmi – Marysią Starostą, Pono i Hewrą. W piątek na scenie pojawią się również wspomniany wcześniej Alfa Mist, legendarna rapowa grupa Smif-N-Wessun ze Stanów oraz ukraińska ONUKA.

Sobotnie koncerty otworzy autor bardzo dobrze przyjętego „Przewijania na podglądzie” Król, następnie na scenie pojawią się uznany brytyjski producent James Holden i jego The Animal Spirits. W sobotę zobaczymy również nagrywającego dla kultowej wytwórni 4AD SOHNA, a dzień – i cały festiwal – zakończymy wspólnie z Michaelem Kiwanuką.

W sprzedaży są jeszcze karnety oraz bilety jednodniowe. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.