Chłopaki z Night Marks Electric Trio nie próżnują i jeszcze przed koncertem na WROsoundzie zasypują nas nowymi nagraniami.

Przede wszystkim – pierwszy singiel z nadchodzącej płyty, którą w przyszłym roku wyda You Know Me Records. „Matter of time” przynosi niepokojący klimat teledysku oraz zaskakujący wokal – po raz pierwszy śpiewa tutaj Marek Pędziwiatr, do tej pory klawiszowiec wrocławskiej formacji. Ciekawi innych zwiastunów albumu długogrającego? Przyjdźcie 17 grudnia na ich koncert do Impartu; jest tylko kwestią czasu gdy ujawnią kolejne nowe kompozycje.

Inną niespodzianką jest teledysk Ten Typ Mesa – „Pokaż mi dom”. Utwór pochodzi z najnowszej płyty warszawskiego rapera, a muzykę napisała – i w porywającym stylu zagrała – ekipa z Night Marks Electric Trio. Nic dziwnego, że zrobiona w takim towarzystwie najnowsza płyta Mesa „AŁA.” zbiera tak doskonałe recenzje.

 

W przerwach między robieniem bitów NMET buja się z hollywoodzkimi gwiazdami. Winylowe wydanie EPki zespołu otrzymał Elijah Wood – odtwórca głównej roli w trylogii filmów „Władca Pierścieni”.  Spotkanie na szczycie przedstawia pamiątkowa fotka.

 

15138414_1169909049753834_7903151470560726949_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Na festiwalu WROsound Night Marks Electric Trio wystąpi w towarzystwie gości specjalnych – Pauliny Przybysz i Rasa, czyli Arkadiusza Sitarza z formacji Rasmentalism.