wrosound.com

JESZCZE

SCENA „TAK BRZMI MIASTO” 20.07

Jeszcze to Klaudia i Patryk, czyli rodzeństwo pochodzące z niewielkiej mazurskiej wsi (od niedawna można już ich zaliczyć do wrocławskiego podwórka muzycznego), które w 2019 zaczęło tworzyć muzykę. Po spokojnych, synth-popowych początkach duet postanowił odważniej eksperymentować z mocniejszą i zdecydowanie bardziej klubową elektroniką.

Poruszający, efemeryczny wokal i polskie, romantyczne teksty subtelnie połączone z mocnym basem basem, nostalgicznymi melodiami i szybkim tempem stały się przepustką zespołu na pierwsze festiwalowe sceny oraz sold-outy w klubach.
Sami są przekonani, że to dopiero początek ich muzycznej przygody i najlepsze rzeczy niedługo nadejdą.

W 2023 wydali świetny album „Z tb na mieście” natomiast obecnie pracują nad nowymi utworami, które z pewnością będzie można usłyszeć na naszej scenie. @Jeszcze to nowy wrocławski nabytek lokalnej sceny muzycznej. Cechy charakterystyczne: efemeryczny wokal i polskie, romantyczne teksty subtelnie połączone z mocnym basem basem, nostalgicznymi melodiami i szybkim tempem. W 2023 wydali świetny album „Z tb na mieście” natomiast obecnie pracują nad nowymi utworami, którymi z pewnością będę chcieli się pochwalić na naszej scenie.