Bilety

Zakupione bilety i karnety możesz wydrukować, jak również zachować na urządzeniach elektronicznych w formacie, który umożliwi ich skanowanie.

Wszystkie bilety i karnety będą wymieniane na opaski, które są podstawą do przemieszczania się po terenie festiwalu. Z opaski może korzystać tylko jedna osoba.

Zerwanie lub uszkodzenie opaski jest równoznaczne z utratą jej ważności.

Ponosisz pełną odpowiedzialność za udostępnienie biletu osobom trzecim. Bilet jest drukiem poufnym i nie może być powielany. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku udostepnienia biletu osobom trzecim. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wstępu na teren imprezy w wypadku zaistnienia duplikatu biletu. W przypadku zgłoszenia się kilku osób z tym samym biletem, upoważnioną do udziału w wydarzeniu będzie wyłącznie osoba, która zrealizowała bilet jako pierwsza.

Osoby małoletnie w wieku do lat 10 maja prawo wstępu na Imprezę bez konieczności posiadania biletu/karnetu, jednakże wstęp możliwy jest tylko i wyłącznie pod opieką opiekuna prawnego, który posiada bilet lub karnet na Imprezę.

Osoby małoletnie, które posiadają bilet lub karnet, ale nie ukończyły lat 16 mogą uczestniczyć w Imprezie tylko i wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej, która bierze za małoletniego pełna odpowiedzialność, na podstawie oświadczenia.

Osoby, które ukończyły 16 lat, uczestniczą w Imprezie na własna odpowiedzialność.

Oświadczenie o odpowiedzialności za osobę małoletnią podpisane przez opiekuna należy przedłożyć w kasie, która zlokalizowana jest przy wejściu na teren Imprezy (ul. Mazowiecka). Wzór stosownego oświadczenia dostępny jest na stronie www.wrosound.com.

Wejście na teren festiwalu zostanie umiejscowione od strony ul. Mazowieckiej

Wejścia z biletami na teren festiwalu będą odpowiednio oznaczone. W zależności od miejsca i portalu przez który zostały zakupione bilety prosimy się kierować:

a) going.pl, www.empik.com, www.eventim.pl – wejście główne nr 1,2

b) wrosound.com, www.strefakultury.pl , kasa Impart, kasa Barbara – wejście główne nr 3,4

Kasa biletowa będzie znajdować się bezpośrednio przy wejściu na teren festiwalu. Kasy będą czynne od godziny 17.00 do 01.00. Za bilety można płacić kartą.

Przez cały czas trwania festiwalu będzie można nabywać bilety na stronie: www.wrosound.com, www.strefakultury.pl, www.eventim.pl, www.going.pl

Przedmioty zakazane

Na teren festiwalu nie zabieraj:

– przedmiotów mogących stanowić bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa współuczestników, takich jak broń palna, broń gazowa, paralizator, miotacz gazu, nóż, pałka, łańcuch, petarda, świeca dymna, laser, duże ilości papieru oraz przedmiotów, które mogłyby być wykorzystane jako pociski oraz wszelkich im podobnych

– sprzętu foto z wymienną optyką, kamer video, statywów oraz selfiesticków, parasolek ze spiczastym zakończeniem, wuwuzeli, gwizdków, megafonów i syren, dronów, kominiarek, materiałów propagandowych

– zwierząt

– napojów alkoholowych oraz innych środków odurzających, opakowań szklanych, metalowych, plastikowych.  Złamanie tego zakazu może skutkować nałożeniem kary porządkowej w wysokości 500 zł.

– jedzenia ani napoi (na terenie festiwalu będzie dostępna strefa gastronomiczna z szeroką ofertą).

Depozyt

Depozyt (znajdujący się przed wejściem głównym) będzie otwarty w godzinach 17:00-2:00.

Strefa gastronomiczna

Strefa gastronomiczna znajdująca się na terenie festiwalu będzie czynna (14 i 15 czerwca) od 17:00 do 2:00

W każdym z punktów gastronomicznych będzie możliwość płatności kartą.

Do strefy zapraszają:

 1. Panczo
 2. Sea Food
 3. Hulthai
 4. Izumi Sushi
 5. Chingy Korean BBQ
 6. Frytek Świat
 7. Zapiekarnia
 8. Best Burgers
 9. Krasnolód
 10. Kawucha

Dodatkowo, na terenie festiwalu zapewniamy darmową wodę pitną – dzięki współpracy z MPWiK, który podstawi swój beczkowóz. Bądź eko – zabierz swój bidon/kubek wielokrotnego użytku. Na wejściu ochrona poprosi o pokazanie pustego pojemnika, a w środku nasza obsługa napełni go wodą.

Parking

14 i 15 czerwca dostępne będą miejsca parkingowe wzdłuż ul. Wybrzeże Juliusza Słowackiego oraz darmowy parking Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (czynny w dni powszednie po godz. 16:00, a w weekend 24h).

Utrudnienia związanie z organizacją 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu

Zmiany potrwają od godz. 20:00, dnia 15.06.2019 r. do godz. 2:30 dnia 16.06.2019 r (choć lokalne utrudnienia mogą pojawić się wcześniej):

 1. Zmiany tras i rozkładów jazdy wybranych linii komunikacji publicznej,
 2. Czasowe wyłączenia z ruchu lub ograniczenia przepustowości poszczególnych odcinków dróg na trasie półmaratonu,
 3. Wykluczona komunikacja poprzeczna do trasy półmaratonu (wybrane skrzyżowania o dużym natężeniu ruchu pod nadzorem służb Policji – WRD lub Prewencji) – brak możliwości przecięcia trasy biegu,
 4. Uruchomienie stref zakazu zatrzymywania się na trasie półmaratonu (obowiązujące całą dobę, 15 czerwca).

Więcej informacji o zmianach w komunikacji zbiorowej znajdziesz klikając w link:

https://pol.wroclawmaraton.pl/images/2019/komunikacja_zbiorowa_zatwierdzona.pdf

 

 

Pliki do pobrania:

Oświadczenie o odpowiedzialności opiekuna za małoletniego

Przedmioty zakazane

WROsound 2019 – Regulamin

Regulamin depozytu WROsound