Paweł „Paide” Dunajko to DJ i niezależny promotor kultury footworkowej w Polsce i na świecie. Jest także współautorem kompilacji muzycznych z gatunku dub techno („Szmery”, Kanu Kanu 2015) i muzyki eksperymentalnej („Doubts”, Pawlacz Perski 2016).

W 2010 roku, zainspirowany pierwszymi footworkowymi wydawnictwami Planet Mu, rozpoczął w radio-alternatorze serię podcastów promujących muzykę z Chicago, inicjując falę zainteresowania juke/footwork w Polsce. Do roku 2016 jako współzałożyciel Polish Juke promował polskich producentów footworkowych i tancerzy.

Poza aktywnością promotorską Paide ma na swoim koncie występy u boku najważniejszych twórców footworkowych z Chicago: DJ’a Rashada, DJ’a Spinna, DJ’a Earla i Traxmana. W 2015 roku odwiedził drugą kolebkę footworka, Japonię, gdzie grał na imprezach z najciekawszymi przedstawicielami tamtejszej sceny w Tokio i Osace: DJ’em Fulltono, CRZKNY’m, Hirokim Yamamurą, Satanicpornocultshop’em, Boogie Mann’em, Keito.

Od 2016 roku prowadzi własny label kasetowy outlines, skupiając się na eksperymentalnej odsłonie footworka i tempa 160 BPM. Dotychczas katalog outlines zasilili artyści z takich krajów jak: Japonia (DJ Fulltono, okachiho, loopdrive), USA (Renick Bell, Kindohm), Niemiec (AGF), Argentyny (Aylu); oraz krajowi – Fischerle i Hubert Zemler.