LUSHY! czyli trio Karolczyk, Akerman i Rup. Fundamentem ich muzyki jest solidny groove i przestrzenne dźwięki, na tle których historia opowiadana jest melodią. Zespół eksperymentuje z wieloma gatunkami, zawsze jednak opierając swoje kompozycje na żywych instrumentach. Historia składu sięga okresu szkoły muzycznej i improwizowanych sesji w składzie gitara, bas i perkusja, mających miejsce w rodzinnym Wałbrzychu.

Po kilku latach, już we Wrocławiu, z bagażem doświadczeń i bankiem pomysłów zabierają się za rejestrację wspólnego materiału. Do współpracy nad nim zaprosili kolegę i producenta Radka Baranowskiego, a także różnych wokalistów.

Trio zadebiutowało w październiku 2021 utworem „Luscious Mind”, stworzonym we współpracy z wokalistką WERĄ. Numer został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy i odbił się echem w stacjach radiowych w całym kraju. Kolejnym singlem wydanym w kwietniu bieżącego roku było „World of Yours”. W utworze wokalnie udzielił się EEMEE, czyli Szymon Paduszyński – związany m.in. z grupami Neony, Jamal, także członek zespołu Krzysztofa Zalewskiego. Do obydwu numerów powstały klipy, za których reżyserię odpowiada perkusista – Konrad. Single promują wydawnictwo zespołu, które ukaże się latem 2022.