Występujący pod nazwą HVOB duet łączy dwoje najbardziej ekscytujących muzyków elektronicznych w Europie – wiedeńskich artystów, którzy biorą szturmem cały świat muzyki elektronicznej.

Za marką HVOB stoi dwoje muzyków – Anna Müller i Paul Wallner. Anna Müller jest producentką, kompozytorką oraz wokalistką, oferującą zespołowi swój porywający i hipnotyzujący głos. Ostateczna produkcja utworów odbywa się we współpracy z Paulem Wallnerem w jego wiedeńskim studio, gdzie artyści wspólnie pracują nad tworzeniem wyjątkowego brzmienia zespołu.

Sukces ich ostatniego albumu “ROCCO” zapoczątkował serię całkowicie wyprzedanych tras koncertowych po Ameryce, Australii, Afryce, Azji i Europie, koncertów na festiwalach Burning Man i Fuji Rock Japan, a także występów w roli głównej gwiazdy podczas wydarzeń takich jak Sonar w Barcelonie, Clockenflap w Hong Kong czy Fusion Festival.

Podobnie jak poprzednie dwa wydawnictwa grupy HVOB, “ROCCO” jest kolejnym albumem koncepcyjnym. Płyta wydana po multimedialnym projekcie artystycznym “Trialog” z 2015 roku oraz powstałym w ramach współpracy między artystami wielu gatunków albumie “Silk” zestawia 13 odrębnych, ale dramaturgicznie powiązanych narracji o rezygnacji, pożegnaniach i nowych początkach.

Ten interdyscyplinarny projekt artystyczny, którego publikacja zaowocowała zaproszeniem do występów w ramach sceny Boiler Room oraz recenzją w amerykańskim magazynie Thump, w której został określony mianem pretendenta do tytułu „Albumu Roku”, jest często wymieniany wśród najlepszych na wpływowych blogach oraz w mediach takich jak XLR8R, Resident Advisor, i – D oraz ARTE.

W marcu 2021 roku HVOB wydali swój pierwszy album koncertowy „Live in London” oraz dokument „Let’s keep this quiet”, który powstawał podczas trasy „Rocco”.