Indie folkowe małżeństwo (Patrycja i Krzysztof Pachólscy) wzbudzające tęsknotę za zbieraniem kwiatów na łące i za pięknem gwiazd w letnią noc. Razem z niezwykłym i ciepłym wokalem oraz gitarą zarówno akustyczną jak i elektryczną tworzą domowy klimat, przy którym łatwo o wzruszenie. W tekstach objawiają swoją wrażliwość na otaczający ich świat, dotykają rzeczy, które w pędzie życia zostają niezauważone.

Często śpiewają wspólnie tworząc różnorodne harmonie, czasami sięgają po ukulele. Inspirują się takimi zespołami jak Angus & Julia Stone, Edward Sharpe & Magnetic Zeros, Paula & Karol czy Coldplay.

Swoją wspólną przygodę rozpoczęli w 2016 roku jako zespół uliczny. Zbierając spore tłumy na wrocławskim rynku zdecydowali się na stworzenie własnych utworów, jednak część z nich trzymali w szufladzie przez kilka lat. W 2020 roku dojrzeli do tego, aby wziąć muzykę na poważnie. Poszerzyli skład o perkusistę (Dawid Piątkowski) i 29 stycznia 2021 roku wydali swój pierwszy singiel „Enough” wraz z teledyskiem na dzikim polu.