Cheeba jest pasjonatem, muzyki karaibskiej a szczególnie tej tworzonej przez jamajskich imigrantów  w UK.  Od lat śledzi również nowe trendy w muzyce elektronicznej i prezentuje je na swoich imprezach. To jeden z pionierów garunku jungle, d,n,b w Polsce, regularnie występujący jako Mc kolektywów, które tworzyły środowisko Jungle i Drum’n’bass  w Polsce – Respecta Kru, Weekenders czy All Timers.

Jako jedyny Polak był Mc takich takich legend gatunku jak Goldie, Shy Fx, Congo Natty czy Chopstick Dubplate. Jako didżej radiowy prowadził szereg audycji poświęconych muzyce elektronicznej z UK (Radio LUZ „Bass Wave”), obecnie prowadzi autorską audycję „SKENG – Muzyka z londyńskich ulic” w  rozgłośni Radiospacja.

Najbardziej rozpoznawany jako wokalista polskiej kapeli reggae – dancehall „Eastwest Rockers”, z którą wydał trzy studyjne płyty i zagrał niezliczoną ilość festiwali i koncertów obok największych tuzów gatunku z całego świata.

Przygotujcie się na soundsystemową szkołę w stylu Davida Rodigana, Pete Tonga i Diplo oraz gorące nawijki jak z jamajskich ulicznych imprez.